ארז קירור והנדסה

מנהל רן פרידמן

מי אנחנו

חברת ארז קירור והנדסה הינה חברת-בת של אפקון התקנות ושירותים מקבוצת אפקון. החברה שנוסדה לפני כ-60 שנה היא מהוותיקות והמובילות בתחומה בישראל.

ארז קירור והנדסה מתמחה בתכנון, ייצור והקמת מערכות קירור ייחודיות על בסיס אמוניה, גליקול ופריאון לטמפרטורות נמוכות עד מינוס 70 מעלות צלסיוס, לרבות מערכות קירור מים לתעשייה, בתי קירור לתעשיית המזון, מנהרות קירור והקפאה ועוד.

 

שירות חם לפתרונות קירור

בנוסף לייצור ואספקת מערכות קירור איכותיות, מספקת החברה שירותי תחזוקה שוטפים במסגרת חוזי שירות שנתיים, או קריאה לתקלות נקודתיות במערכות קירור כולל תקלות במערכות של פיקוד בקרה וחשמל.

בזכות הוותק, הניסיון הרב וצוות הטכנאים המקצועי של החברה, היא מוכרת ומומלצת על ידי יועצים, מתכננים ולקוחות גדולים ובולטים מתחומי התעשייה, המסחר, האקדמיה ועוד, אותם מלווה החברה שנים רבות לשביעות רצונם המלאה.

 

חברה מבית טוב

מתוקף היותה חלק מקבוצת ההחזקות הבורסאית אפקון, נהנים לקוחות ארז קרור והנדסה מהביטחון ומהגב הכלכלי היציב של הקבוצה ומהאפשרות לקבל מספק אחד, בנוסף לפתרונות הקירור, גם מגוון פתרונות כוללים (Turn Key בתחומי מערכות הנדסה אזרחית, מערכות חשמל משולבות, אינסטלציה, גמרים ועוד, אותם מספקת חברת האם- אפקון התקנות ושירותים.